O mnie

Cześć !
Jesteś tutaj więc albo zrobiłaś/eś to specjalnie albo to czysty przypadek. Ale nie odchodź. Zostań. Może okaże się, że trafiłaś/eś na kogoś kto ma więcej z Tobą wspólnego niż Ci się może wydawać:)

No więc tak:
Mam na imię Julia i jestem prawdziwą poznańską pyrą mimo, że ich samych w moim jadłospisie nie ma. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, a basen, siłownia i lodowisko mogłyby być moim drugim domem (jeśli tylko miałabym tyle czasu). Dwa lata temu postanowiłam schudnąć i od tego
czasu  stałam się miłośniczką zdrowej kuchni i racjonalnego żywienia. Na swoim koncie mam przeczytanych już wiele książek i blogów w tej tematyce. Ale wiedzy nigdy dość więc jeszcze wiele przede mną.
Poza byciem miłośniczką healthy lifestyle jestem też typową „babą". Uwielbiam dobrze wyglądać, czuć się kobieco i przyciągać spojrzenie innych. Czyli co? Ciuszki, kosmetyki, biżuteria, perfumy to moja bajka...
W marcu tego roku rozpoczęła się budowa mojego domu, a co za tym idzie istne szaleństwo. Wprowadzanie zmian do projektu, wymyślanie aranżacji, szukanie ciekawych pomysłów, meblowanie pomieszczeń na kartce. Nowa pasja ? Coś w tym może być. Całkiem dobrze się przy tym bawię.
Czego możesz się spodziewać na moim blogu?
Odrobiny motywacji, wegetariańskich przepisów, dietetycznych ciekawostek, sposobów na utratę kilogramów czy poprawę zdrowia. Nie zabraknie tutaj też trochę mojego życia osobistego, pomysłów na aranżację wnętrz czy ciekawostek dotyczących urody. W końcu jestem prawdziwą kobietą, a dla mnie to raj na ziemi.


Lady JullBrak komentarzy:

Prześlij komentarz